Quares Vastgoed | Huis | Apartment | 7257367

Location icon Haverwerf 9E, 2800 MECHELEN
Price icon € 495.000
icon House
Bedroom icon 3
Bathroom icon 1
Parkings icon 1
Surface icon 145 m²
Construction year icon 2000
Surface icon 40 m²
Surface icon 20 m²
Estate ID 7257367

Description

Prachtige stadswoning op binnengebied Lamotsite

Deze prachtige instapklare woning bevindt zich op de Lamotsite in hartje Mechelen. Doordat de woning zich in binnengebied bevindt kan u genieten van het stadsleven zonder in te boeten aan rust en privacy.

Indeling

Via de inkomhal, voorzien van ingebouwde vestiaire en afzonderlijk gastentoilet, kom je in de ruime leefruimte. In de leefruimte en inkomhal werd er gewerkt met uiterst kwalitatieve ingebouwde kasten. Deze zijn voorzien van ingebouwde verlichte nissen, waarvan 1 voor verzinkbare TV, de rest voor kunstwerken of collectie items, boeken…. Zowel de kasten op het gelijkvloers als op de eerste verdieping, die het trapgedeelte afscheiden van de leefruimtes, werden door een architect ontworpen en door een artisanaal bedrijf gemaakt. De leefruimte geeft uit op de aangelegde private tuin van 40m² die volledig omheind is. Aan de leefruimte bevindt zich de semi-open keuken die voorzien is van kookplaat, koelkast, afwasmachine en combi-oven en tal van opbergkasten. Verder is er nog een ruime berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast.

Op de eerste verdieping vind je een ruime lichtrijke slaapkamer met toegang tot een volledige ingerichte bureauruime/dressing met ingebouwde kasten. Deze ruimte kan ook dienen als tweede slaapkamer. Aangrezend is de badkamer met bad, douche, lavabo en toilet.

Op de tweede verdieping ervaar je opnieuw een oase van licht en rust. Deze ruimte kan naar wens worden ingedeeld als hobbykamer, tv ruimte of als extra slaapkamer. Op het ruim zuidgeoriënteerd terras is het ideaal om te ontspannen.

Doorheen de volledige woning werd er gebruik gemaakt van kwalitatieve en duurzame materialen en valt de hoeveelheid aan natuurlijke lichtinval in elke ruimte op.

Via het rustige binnenplein kan je naar de ondergrondse parking waar zich een dubbele autostaanplaats bevindt, bij aan te kopen aan. 35.000 EUR.

Omgeving

De Lamotsite situeert zich in het centrum van Mechelen en op wandelafstand van de winkelstraten. De Vismarkt met zijn gezellige terrassen en restaurants bevindt zich op 100 meter. Openbaar vervoer op wandelafstand.

Plan a visit More info

Characteristics

Price
€ 495.000
Year of construction
2000
State
goede staat
Number of bedrooms
3
Number of bathrooms
1
Number of toilets
2
Parkings
2
Liveable surface
145 m²
Garden surface
40 m²
Terrace surface
20 m²
Kitchen
Yes
Electrical inspection
yes, conform
Heating type
gas
Double glazing
Yes
Kitchen (type)
hyper equipped
Floors
2
EPC label
epc label c
EPC
217 (kWh/m²)
EPC code
20210316-00023888345-RES-1

Obligatory information Show all

Urban planning permit
Vergunning uitgereikt
Summons and recovery claim
no legal correction or administrative measure imposed
Urban development destination
living zone with a cult., hist. and/or aesthetic value
Pre-emption right
Voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
Subdivision permit
Geen verkavelingsvergunning
Flood prone area
not located in flood area

Location

Neighborhood icon Haverwerf 9E, 2800 MECHELEN

documents

There are currently no documents available for this property on the website. You can request them at our office.

Please contact us using the contact details below.

The reference for this property is: 7257367

Make an appointment

Mechelen

8, 2800

Opening hours

Monday to Friday:
09u00 – 12u30 | afternoon by appointment only

Saturday:
Only by appointment
 

Contacteer ons

Vul dit formulier in en we nemen contact met je op.

Properties in this area

Category

House

2800 Mechelen
€ 375.000 Price icon
D
Bedroom icon 4
Surface icon 127 m²

House

2811 Mechelen
€ 339.000 Price icon
C
Bedroom icon 3
Surface icon 140 m²

House

2800 Mechelen
€ 274.000 Price icon
C
Bedroom icon 3
Surface icon 89 m²

Villa

2820 BONHEIDEN
€ 985.000 Price icon
D
Bedroom icon 6
Surface icon 570 m²

Villa

2820 BONHEIDEN
€ 1.880.000 Price icon
A
Bedroom icon 4
Surface icon 340 m²

Castle

2860 Sint-Katelijne-Waver
€ 2.350.000 Price icon
E
Bedroom icon 5
Surface icon 768 m²

Castle

2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
€ 1.500.000 Price icon
D
Bedroom icon 8
Surface icon 660 m²

Castle

2820 BONHEIDEN
€ 1.895.000 Price icon
C
Bedroom icon 9
Surface icon 1000 m²

Villa

1980 Zemst
€ 940.000 Price icon
B
Bedroom icon 5
Surface icon 342 m²

Villa

1982 Zemst
€ 940.000 Price icon
B
Bedroom icon 5
Surface icon 342 m²

Multi-purpose building

2800 Mechelen
€ 1.750 Price icon
B
Bedroom icon 2
Surface icon 163 m²

House

2830 Willebroek
€ 1.800 Price icon
Bedroom icon 3
Surface icon 292 m²
Free estimate?