VERLAAGD BTW TARIEF OP SLOOP EN HEROPBOUW MET 6 MAANDEN VERLENGD

Ben je op zoek naar een nieuwe woning of appartement? Goed nieuws! 🏡 De federale regering verlengt de overgangsregeling voor het verlaagde btw-tarief van 6% bij sloop en heropbouw met zes maanden! Dit is hét moment om te profiteren van deze uitzonderlijke kans. Mis het niet!"

Calendar icon14 november 2024

VERLAAGD BTW TARIEF VAN 6% OP SLOOP EN HEROPBOUW MET 6 MAANDEN VERLENGD

De federale regering heeft besloten de overgangsregeling voor het verlaagde btw-tarief van 6% bij sloop en heropbouw met zes maanden te verlengen. Initiatiefnemers die plannen hebben om een woning af te breken en opnieuw op te bouwen, krijgen hierdoor extra tijd om hun project aan te vatten.

Wat houdt de regeling in?

De verlaagde btw-regeling werd oorspronkelijk ingevoerd om particulieren en projectontwikkelaars te stimuleren om verouderde gebouwen te vervangen door energiezuinige nieuwbouwwoningen. Het gunstige btw-tarief van 6% geldt als alternatief voor het standaardtarief van 21% en zorgt voor aanzienlijke besparingen, wat heropbouw aantrekkelijker maakt. Met deze verlenging hebben bouwers en verbouwers nu tot eind juni 2025 de tijd om te genieten van dit voordeel.
 

Impact voor eigenaars en projectontwikkelaars

De verlenging biedt kansen voor particulieren die renovatie overwegen, maar ook voor vastgoedontwikkelaars die focussen op vernieuwing en duurzaamheid in het woonaanbod. Bij Quares geloven we dat deze extra tijd ruimte biedt om innovatieve en duurzame heropbouwprojecten te realiseren en hiermee bij te dragen aan een modern en toekomstbestendig woningaanbod.

Ontdek ons nieuwbouwaanbod

Bij Quares bieden wij een breed scala aan nieuwbouwprojecten die voldoen aan de hoogste normen op het gebied van duurzaamheid, comfort en kwaliteit. Wilt u meer weten over ons aanbod en hoe wij u kunnen helpen bij de realisatie van uw woning- of investeringsplannen? Bezoek ons nieuwbouwaanbod of neem contact op met ons team voor een persoonlijk gesprek. Samen bouwen we aan uw toekomst!

 

 

Contacteer ons

Contacteer medewerker

Pieter
De Caluwe

Head of New Projects

Location icon Antwerpen
pieter.de.caluwe@quares.be
Overzicht