Quares Vastgoed | Appartement | Charmant a... | 6786776
Beschrijving
Ontdek dit prachtige appartement in het hart van het trendy 'Het Zuid' in Antwerpen! Gelegen op de tweede verdieping, biedt dit gezellige en ruime appartement alles wat je zoekt voor comfortabel wonen.
De royale living baadt in het licht en is perfect om te ontspannen of om gasten te ontvangen. De aparte keuken geeft je alle ruimte om heerlijke maaltijden te bereiden. Het appartement beschikt over twee ruime tweepersoonskamers, ideaal voor gezinnen, koppels of co-housing. De badkamer met douche zorgt voor een verfrissende start van je dag, terwijl het aparte toilet extra comfort biedt.
Daarnaast is er een klein terras waar je kunt genieten van een kopje koffie in de buitenlucht. Het gebouw is gemakkelijk bereikbaar met zowel lift als trap, wat extra gemak biedt.
Gelegen in de levendige en trendy buurt 'Het Zuid', ben je dichtbij de beste restaurants, boetieks, kunstgalerijen en gezellige cafés. Een perfecte plek om te wonen in het centrum van Antwerpen!
Het appartement is beschikbaar vanaf 1 juni. De maandelijkse provisie voor de gemeenschappelijke lasten en het privéverbruik van water en verwarming bedraagt 150 €.
Neem snel contact op voor meer informatie of een bezichtiging. Dit appartement wacht op jou!
Kenmerken

Informatieplicht Alles tonen
Ligging
Karel Rogierstraat 19/201, 2000 Antwerpen
documenten
Momenteel zijn er geen documenten van dit pand beschikbaar op de website. U kan deze opvragen op ons kantoor.
Gelieve ons hiervoor te contacteren via onderstaande contactgegevens.
De referentie voor dit pand is: 6786776
Afspraak maken
Openingsuren
Maandag:
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Dinsdag:
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Woensdag:
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Donderdag:
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Vrijdag:
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Zaterdag:
Enkel op afspraak