Antwerpen
Museumstraat 50
2000 Antwerpen

Telefoon: 03 294 50 57

openingsuren

Maandag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Dinsdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Woensdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Donderdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Vrijdag
09u00 – 12u30 en 13u30 – 18u00
Zaterdag
Enkel op afspraak
Overzicht kantoren

Routebeschrijving

Ons team in Antwerpen

Siham
Rahmuni

CEO

Location icon Antwerpen
Siham is CEO van de Quares groep.  Zij behaalde een Bachelor Accountancy & Taxation aan de Karel de Grote-Hogeschool en in 2017 een B...
siham.rahmuni@quares.be

Herman
Du Bois

Partner

Location icon Antwerpen
Herman is partner van Quares en bestuurder bij Qrf City Retail. Daarnaast is hij lid van het BIV (Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars) en heeft de...
herman.du.bois@quares.be

Freddy
Hoorens

Partner

Location icon Antwerpen
Freddy is partner bij Quares, bestuurder bij Qrf City Retail en CEO van Jade Synergies.  Freddy Hoorens is de laatste jaren frequent gastspreker voor...
freddy.hoorens@quares.be

Floris
Simoens

Head of Immo Services

Floris werkt sinds 2015 bij Quares. Na zijn studies Financiën en Verzekeringen begon hij bij Quares aan zijn BIV-stage. "Quares biedt dan...
floris.simoens@quares.be

Pieter
De Caluwe

Head of New Projects

Location icon Antwerpen
Op het kantoor te Antwerpen kan je bij mij terecht voor alles omtrent nieuwbouw. Je moet het voor je kunnen zien. Nieuwbouw aankopen vraagt veel inlev...
pieter.de.caluwe@quares.be

Arnout
Rochtus

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Gepassioneerd, gedreven en immer goedlachs, zo omschrijven de meeste mensen mij. Sinds 2 jaar kan je mij vinden in ons Antwerps kantoor. Ik heb de vas...
arnout.rochtus@quares.be

Tine
De Cock

Office Manager

Location icon Antwerpen
Als office manager in Antwerpen ben ik uw eerste aanspreekpunt als u een bezoek brengt aan het kantoor of telefonisch contact opneemt....
tine.de.cock@quares.be

Céline
Hellemans

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na mijn studie vastgoedmakelaardij aan de Artesis Plantijnhogeschool deed ik eerst enkele jaren werkervaring op in een Antwerps immobiliënkantoor...
celine.hellemans@quares.be

Sheila
Van Vlierberghe

Vastgoedmedewerker

Location icon Antwerpen
sheila.van.vlierberghe@quares.be

Lina
Deyaert

Location icon Antwerpen
Als Marketing Coördinator binnen Quares ondersteun ik de makelaars bij de verkoop en inkoop van panden. Van het grafisch opmaken van brochures, d...
lina.deyaert@quares.be

Saïd
Benassar

Legal Counsel

Location icon Antwerpen
Na mijn studies waarin ik me specialiseerde in publiek- en bestuursrecht heb ik veelal gewerkt als juridisch en beleidsadviseur bij verschillende over...
said.benassar@quares.be

Matthias
Roelandts

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Ik startte mijn carrière in tech sales alvorens de overstap naar vastgoed te maken. Na enkele jaren ervaring in een Antwerps vastgoedkantoor ve...
matthias.roelandts@quares.be

Eva
van der Lugt

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na vier fantastische jaren werkzaam te zijn geweest als Register Makelaar en Taxateur op de hectische en uitdagende vastgoedmarkt van Rotterdam ben ik...
eva.van.der.lugt@quares.be

Philip
Segers

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na mijn studies Rechten in Antwerpen/Leuven ben ik vele jaren actief geweest in het bedrijfsvastgoed ( verhuur en verkoop van kantoor- en opslagruimte...
philip.segers@quares.be