(Y)our team

Afdeling
Locatie

Siham
Rahmuni

CEO

Location icon Antwerpen
Siham is CEO van de Quares groep.  Zij behaalde een Bachelor Accountancy & Taxation aan de Karel de Grote-Hogeschool en in 2017 een B...
siham.rahmuni@quares.be

Herman
Du Bois

Partner

Location icon Antwerpen
Herman is partner van Quares en bestuurder bij Qrf City Retail. Daarnaast is hij lid van het BIV (Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars) en heeft de...
herman.du.bois@quares.be

Freddy
Hoorens

Partner

Location icon Antwerpen
Freddy is partner bij Quares, bestuurder bij Qrf City Retail en CEO van Jade Synergies.  Freddy Hoorens is de laatste jaren frequent gastspreker voor...
freddy.hoorens@quares.be

Floris
Simoens

Head of Agency

Floris werkt sinds 2015 bij Quares. Na zijn studies Financiën en Verzekeringen begon hij bij Quares aan zijn BIV-stage. "Quares biedt dan...
floris.simoens@quares.be

Pieter
De Caluwe

Head of New Projects

Location icon Antwerpen
Op het kantoor te Antwerpen kan je bij mij terecht voor alles omtrent nieuwbouw. Je moet het voor je kunnen zien. Nieuwbouw aankopen vraagt veel inlev...
pieter.de.caluwe@quares.be

Erik
Akbas

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Niets geeft mij meer de voldoening dan de tevredenheid van mijn klanten! Door deze gedrevenheid in combinatie met mijn studie vastgoed, kan ik elke da...
erik.akbas@quares.be

Arnout
Rochtus

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
arnout.rochtus@quares.be

Laura
Van Espen

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Aangezien ik altijd gepassioneerd ben geweest door vastgoed, was de opleiding vastgoedmakelaardij een logische keuze. Vastgoedmakelaar zijn, is voor m...
laura.van.espen@quares.be

Gijs
Bergmans

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Tijdens mijn studies financiën en verzekeringen werd het snel duidelijk dat vastgoed mijn passie is. Vandaar dat ik na mijn 2de jaar vastgoed als...
gijs.bergmans@quares.be

Tom
Duerinckx

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Na mijn bachelor Vastgoedmakelaardij ben ik begonnen in de banksector. Ik deed hier enkele jaren ervaring op als Personal Advisor aangaande investerin...
tom.duerinckx@quares.be

Tine
De Cock

Office Manager

Location icon Antwerpen
Als office manager in Antwerpen ben ik uw eerste aanspreekpunt als u een bezoek brengt aan het kantoor of telefonisch contact opneemt....
tine.de.cock@quares.be

Anouar
El Moussaoui

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Van kinds af aan ben ik gepassioneerd door de wereld van vastgoed in al haar facetten. Het ontwerpen en bouwen laat ik graag aan andere experten over,...
anouar.el.moussaoui@quares.be

Céline
Hellemans

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na mijn studie vastgoedmakelaardij aan de Artesis Plantijnhogeschool deed ik eerst enkele jaren werkervaring op in een Antwerps immobiliënkantoor...
celine.hellemans@quares.be

Femke
Philippaert

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
femke.philippaert@quares.be

Tinne
Schotsmans

Real Estate Consultant

Location icon Mechelen
Na mijn rechtenstudies in Namen/Leuven/Italië en een manama International Business, werkte ik 15 jaar in fashion retail in sales &...
tinne.schotsmans@quares.be

Toon
Verbeke

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Ik heb een Bachelor in Vastgoed en ben actief als vastgoedmakelaar in de regio Waasland. Vanaf dag 1 heb ik mij volledig hierop toegelegd en is de lie...
toon.verbeke@quares.be

Patrick
Eyckmans

Real Estate Consultant

Location icon Sint-Niklaas
Vastgoed is voor mij een passie! Hierdoor wist ik maar al te goed wat ik wilde studeren: een bachelor vastgoedmakelaardij en een postgraduaat vastgoed...
patrick.eyckmans@quares.be

Saïd
Benassar

Legal Counsel

Location icon Antwerpen
Na mijn studies waarin ik me specialiseerde in publiek- en bestuursrecht heb ik veelal gewerkt als juridisch en beleidsadviseur bij verschillende over...
said.benassar@quares.be

Matthias
Roelandts

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Ik startte mijn carrière in sales alvorens de overstap naar vastgoed te maken. Na enkele jaren ervaring in een Antwerps kantoor verstevig ik nu...
matthias.roelandts@quares.be

Eva
van der Lugt

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na vier fantastische jaren werkzaam te zijn geweest als Register Makelaar en Taxateur op de hectische en uitdagende vastgoedmarkt van Rotterdam ben ik...
eva.van.der.lugt@quares.be

Philip
Segers

Real Estate Consultant

Location icon Antwerpen
Na mijn studies Rechten in Antwerpen/Leuven ben ik vele jaren actief geweest in het bedrijfsvastgoed ( verhuur en verkoop van kantoor- en opslagruimte...
philip.segers@quares.be
Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.